Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190505 1824860959

Третього травня учнівський парламент гімназії запропонував усій гімназійній родині разом відсвяткувати Міжнародний день сонця.

У цей день усю гімназію огорнуло сонячне світло, тепло та позитив не дивлячись на те, що за вікном було похмуро та дощило. Гімназисти та вчителі прийшли у цей день до гімназії у одязі жовтого кольору, або з аксесуарами жовтого кольору. На великій перерві команда черлідерів гімназії запросила усіх охочих долучитися до «жовтої» раптівки «Хай завжди буде сонце». Учнівський парламент підготував цікаві факти про Сонце. Також учні 5-А класу (класний керівник Мокляк В.І.) мали змогу створити власні кольорові сонця в техніці нейрографіки «Сонце радості».
Сонце - найближча до нас зірка. Воно являє собою могутнє джерело енергії, без якої не можливе життя всього живого на Землі. Сонце постійно випромінює в усіх ділянках спектра електромагнітні хвилі від рентгенівських i ультрафіолетових променів до радіохвиль. Це випромінювання істотно впливає на вci тіла Сонячної системи: нагріває їx, дає світло й тепло, необхідні для життя.
А тому починаючи з 1994 р. для залучення уваги до можливостей використання поновлюваних джерел енергії європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МТСЕ) (ISES-Еигоре), на добровільній основі організовує щорічний День Сонця 3 травня. Ентузіасти й професіонали, громадські організації та фірми по всій Європі організовують різного роду заходи, пов'язані з демонстрацією можливостей сонячної енергетики.

foto 20190505 1906688953

foto 20190505 1106124880