Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190419 1888896232

Учні, батьки та вчителі гуманітарної гімназії небайдужі до чужого горя. Щороку в нашому закладі проходить багато благодійних акцій.

В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» 18 квітня в гімназії було проведено благодійний ярмарок «Солодкий калачик». Усі гімназисти від 1 по 11 клас долучилися до благородної справи – збору коштів для потреб хворих дітей.
Відбувався ярмарок у фойє школи. Участь взяли класні колективи 5-11 класів , які презентували свої власні солодкі вироби. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило будь-якого гурмана – пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, вафлі, желе і кавовий апарат, що частував смачною кавою – чого тільки не було!
Благодійний ярмарок – колективна справа, адже без допомоги батьків його неможливо було б провести, а тому окрема подяка батькам гімназистів. В підсумку нами було зібрано 17620 грн.
Дякуємо усім учасникам ярмарку за активність, ініціативність та підтримку. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховувати чуйних та добрих людей.

foto 20190419 1163652863

foto 20190419 1876439303