Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190405 1326433847

Учні Рівненської гуманітарної гімназії у складі команди м. Рівного Одемчук Олександр 11-В клас та Савонік Влада 11-Б клас знаходяться в селищі Олімпія (Греція), де представляють Україну на Всесвітніх іграх школярів. Рівнянам випала почесна місія - бути першою командою, яка від України взяла участь у таких змаганнях.


29 березня 2019 року делегація України відвідала Міжнародну Олімпійську академію (МОА), яка знаходиться в мальовничому селищі Олімпія. Рівненські школярі мали можливість відвідати історичну місцину, яка є осередком олімпійської освіти у світі. Лекції слухачам читали професор Клеа Хаджістефану та декан, професор Константінос Георгідіадіс. Українська делегація у складі заступника міністра освіти і науки України, президента Української федерації учнівського спорту Романа Греби, голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка та працівників МОН Сергія Антропова і Олени Зерник презентували українські ігри COOL GAMES. Представники інших делегацій з Франції, Англії, Болгарії, КНР, Греції, Італії та Росії із цікавістю послухали передмову Романа Греби, а потім уважно переглянули відеоролик про українські ігри. Після закінчення лекцій представники усіх делегацій вийшли на футбольне поле МОА, де українські школярі мали можливість презентувати свою рухливу гру "Ящірка", яка сподобалася організаторам. Завершилося дійство спільним фото усіх делегацій на сходинках МОА, а також рівненських школярів з представниками МОН України.
Учні гімназії мали можливість побувати на батьківщині Олімпійських ігор - Греції та доторкнутися до світової спортивної історії. Ці спогади залишить глибокий слід у пам'яті кожного учасника.

foto 20190405 1989028159

foto 20190405 1707287082