Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190131 1226006743

30 та 31 січня урочисті фанфари запросили учнів та вчителів гуманітарної гімназії насолодитися мелодійним звучанням української пісні.

В цей день в гімназії відбувся V фестиваль патріотичної пісні «Пісня буде поміж нас».
Вже в п’яте у непростий для України час саме патріотичною піснею здобувачі знань висловили своє ставлення до Батьківщини, до її славних дочок і синів, які захищають нашу країну.
На фестивалі лунали пісні сучасних українських композиторів: «Заспіваймо пісню за Україну», «Україна – це ми», «Я з України», «Так, я люблю Україну», «Попереду». Також на фестивалі прозвучала пісня вояків української повстанської армії, яка має назву «Лента за лентою». Надзвичайно цікавою є історія народження популярної української патріотичної пісні. Вона була створена 70 років тому. Автором слів пісні є повстанець Микола Сорокаліт, який народився на Львівщині, дожив до Незалежності України і помер у 1995 році
Сьогодні українці переживають страшні часи. У нашій країні іде війна. Війна, яка принесла багато втрат, зруйнованих надій, нездійсненних планів.
Але війна – це відвага, мужність, героїзм, подвиг та самопожертва. Віримо, що війна скоро закінчиться. І тисячі українських сімей обнімуть своїх захисників. І саме про жагу до перемоги, про надію на мир була пісня, яка фінальним акордом прозвучала на нашому фестивалі. Написана вона мамою учениці 11-В класу Дарії Мельничук, пані Тетяною Мельничук, яка займається волонтерською діяльністю та допомагає нашим бійцям на передовій.
Україна – це наша Батьківщина. Україна – це всі ми, з заходу на схід і з півдня на північ. Головне – це любити свою землю, свій дім, свій народ і тоді ми неодмінно будемо щасливими. Слава Україні!

foto 20190131 1040725447

foto 20190131 1775300499

foto 20190131 1994839840