Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

З 15 березня 2024 року на сайті ліцею розпочнеться реєстрація для подачі документів на навчання дітей до 1-го класу закладу на 2024-2025 навчальний рік.
Прийом документів до закладу буде проводитись відповідно до реєстрації на сайті. Для подачі документів батьки, або особи, що їх замінюють будуть запрошенні працівниками ліцею заздалегідь.
Зарахування до 1-го класу проводиться відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом МОН 08.05.2018 року № 367. Прийом документів триватиме з 01 квітня по 31 травня 2024 року.

Перелік документів для вступу до 1-го класу:

1. Заява встановленого зразка(заповнюється під час подачі документів)
Під час заповнення заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16.08.2010 року № 682.
4. Копія карти щеплень.

Звертаємо увагу!
- Документи подаються особисто одним з батьків чи особами,що їх заміняють.
- Під час подання копії, пред’являється оригінал відповідного документа.
- У випадку подання копії медичної довідки, її оригінал має бути поданим до видання наказу про зарахування (до 31 травня 2024 року)
- За наявністю права на першочергове зарахування дитини подаються підтверджуючі документи.
- Зарахування дітей з особливими освітніми потребами здійснюються на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, виданого інклюзивно-ресурсним центром
- За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подається до закладу освіти, відповідає, згідно з вимогами чинного законодавства, особа, яка їх подає.
- При подачі документів для навчання дітей до 1-го класу у Рівненського ліцею №7, батькам слід врахувати особливості освітнього процесу закладу.