foto 20190527 1036367784

Ось і розпочав роботу пришкільний табір гуманітарної гімназії «Дивограй». Перший день - 27 травня, пройшов під гаслом «День знайомств».

Також у актовій залі гімназії маленькі таборята переглянули інсценізацію української народної казки «Котик і Півник». Виставу підготували учні 4-х класів, які виступали у двох складах: Казкарка – Красновська Христина, Семещук Поліна; Котик – Рожчук Ілля, Барчук Назар; Лисичка – Холод Катерина, Остимчук Поліна; Півник – Степанський Марк, Родзін Орест.
Українська народну казку "Котик та Півник" діти знають ще з дитинства. Вона розповідає про двох нерозлучних друзів: Котика та Півника. Котик займається полюванням, а Півник вимушений сидіти в хаті і не виходити з неї. Та підступна Лисиця вже давно полює за Півником і будь-що намагається виманити його з хати. А як вдалось Котику врятувати свого друга від небезпеки і провчити Лисицю, учні побачили у виставі.
Маленькі актори відіграли виставу на 100 відсотків. Глядачі були в захваті і на завершення подарували акторам гучні оплески. Чекаємо на нові зустрічі з вихованцями драматичного гуртка під керівництвом Євтушенко Надії Леонідівни.

foto 20190527 1192777681