Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Початкова школа
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190527 1036367784

Ось і розпочав роботу пришкільний табір гуманітарної гімназії «Дивограй». Перший день - 27 травня, пройшов під гаслом «День знайомств».

Також у актовій залі гімназії маленькі таборята переглянули інсценізацію української народної казки «Котик і Півник». Виставу підготували учні 4-х класів, які виступали у двох складах: Казкарка – Красновська Христина, Семещук Поліна; Котик – Рожчук Ілля, Барчук Назар; Лисичка – Холод Катерина, Остимчук Поліна; Півник – Степанський Марк, Родзін Орест.
Українська народну казку "Котик та Півник" діти знають ще з дитинства. Вона розповідає про двох нерозлучних друзів: Котика та Півника. Котик займається полюванням, а Півник вимушений сидіти в хаті і не виходити з неї. Та підступна Лисиця вже давно полює за Півником і будь-що намагається виманити його з хати. А як вдалось Котику врятувати свого друга від небезпеки і провчити Лисицю, учні побачили у виставі.
Маленькі актори відіграли виставу на 100 відсотків. Глядачі були в захваті і на завершення подарували акторам гучні оплески. Чекаємо на нові зустрічі з вихованцями драматичного гуртка під керівництвом Євтушенко Надії Леонідівни.

foto 20190527 1192777681