foto 20190210 1556355561

Восьмого лютого в приміщенні Рівненської музичної школи №1 ім. Лисенка відбувся урочистий вечір присвячений третій річниці з дня створення польсько-українського культурно-просвітницького центру імені Томаша Оскара Сосновського.

Участь в організації та проведенні заходу взяли вчителі та учні гуманітарної гімназії, яка виступає незмінним партнером центру та співорганізатором різних заходів. У співпраці з центром на базі гімназії вже четвертий рік проходить Міжнародний турнір з футболу «Спорт зближує серця» та Міжнародний турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука. Ведучими урочистостей були учні гімназії Дячук Анна та Комар Оля.
З рук голови центру пана Ярослава Ковальчука адміністрація гімназії отримала диплом за плідну співпрацю у культурно-просвітницьких проектах. Також гостям заходу свої творчі номери подарували учні гімназії – вихованці музичної школи Ковальчук Катерина, Заремба Богдан, Холод Валерія, Кучерук Аліна, Гуменюк Станіслав, Омельчук Мартін.
Робота центру покликана формувати толерантне ставлення до культурної спадщини та національних традицій та обрядів представників інших національностей, зокрема поляків. Адже Україна та Польща – сусідні держави, які будують дружні братерські відносини.

foto 20190210 1681125326