foto 20181108 1625615252

Учні та вчителі Рівненської гуманітарної гімназії вже не перший рік співпрацюють з Культурно-просвітницьким польсько-українським центром імені Т.О.Сосновського та його головою паном Ярославом Ковальчуком.

Це дає можливість розширювати кордони спілкування та удосконалювати свої знання з польської мови. Також гімназисти є учасниками багатьох культурно-просвітницьких заходів, які проходять під патронатом польсько-українського центру імені Т.Сосновського.
Ось і 8 листопада, напередодні Дня Незалежності Республіки Польща, у Рівненській обласній науковій бібліотеці відбувся музично-поетичний марафон «Made in Polska» учасниками та ведучими якого теж були учні та педагог-організатор гімназії.
11 листопада Польща й поляки, які проживають в усьому світі, святкують річницю відновлення незалежності своєї держави. У ці дні у різних містах світу відбуваються тематичні заходи. Не стало виключенням і місто Рівне.
Ведучими марафону були члени учнівського парламенту гімназії Зиль Софія та Комар Ольга. У виконанні учениці гімназії Ковальчук Катерини (7-В клас) прозвучали гімни Республіки Польща та України. Учні гімназії Дриль Тимур (5-В клас), Крет Вероніка ( 4-В клас) та Ковальчук Катерина (7-В клас) декламували вірші польських авторів. У складі квартету бандуристок учениця 6-Б класу гімназії Перун Вікторія виконала пісні польською мовою «Гей, соколи» та «Мала баба порося». Усі учасники поетичного марафону отримали сертифікати учасника та чекають нагоди знову продемонструвати свої здібності та таланти.

Педагог-організатор РГГ Арсентьєва Р.Л.

foto 20181108 1748420965

foto 20181108 1256111586