1. Адміністрація:

Макарчук Зоя Володимирівна-директор гімназії (вчитель математики)

Смулка Віктор Васильович- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель математики)

Ординська Віра Григорівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель зарубіжної літератури)

Яремчук Ірина Петрівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель трудового навчання та технологій)

Дубич Ірина Михайлівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель німецької мови)

Яценя Алла Володимирівна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель музичного мистецтва, мистецтва, основ здоров’я в початкових класах)

Ковальова Тетяна Миколаївна- заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель фізкультури та плавання)

2. Вчителі української мови:

Басирова Ніна Степанівна

Зінькова Галина Василівна

Островська Катерина Миколаївна

Савонік Тамара Володимирівна

Петержак Світлана Миколаївна

Соловей Мар'яна Романівна

Коваль Людмила Степанівна

3. Вчителі початкових класів:

Яценя Алла Володимирівна

Кравчук Валентина Олександрівна

Максимчук Лілія Сергіївна

Федорович лілія Петрівна

Данчук Інна Володимирівна

Гуменюк Ірина Василівна

Гусарук Оксана Сергіївна

Шута Наталія Іванівна

Шмачук Любов Несторівна

Матвійчук Лариса Ростиславівна

Іванчук Оксана Оксентіївна

Коноплюк Оксана Віталіївна

Матвійчук Вікторія Миколаївна

Шоха Олена Святославівна

Мороз Наталія Сергіївна

Смулка Вікторія Василівна

Курач Ольга Олексіївна

Федчук Ольга Володимирівна

Воробей Віта Вікторівна

Квятковська Леся Федорівна

Волочнюк Марина Олександрівна - асистент вчителя

Горобець Марія Володимирівна

Юскович Катерина Петрівна – асистент вчителя

4. Вихователі групи продовженого дня:

Тимощук Тетяна Вікторівна

Кулик Олена Петрівна

Горобець Марія Володимирівна

5. Вчителі англійської мови:

Малярчук Марія Андріївна
Бойко Оксана Луківна
Голуб Тетяна Йосипівна
Дрига Тетяна Мстиславівна
Єпік Жанна Анатоліївна
Коваленко Ліна Адамівна
Лукащук Олена Петрівна
Меркулова Лариса Іванівна
Наумчук Людмила Костянтинівна
Позняковська Наталія Ярославівна
Павлюк Ірина Юріївна
Тимощук Наталія Олександрівна
Філіпчук Оксана Григорівна
Федорчук Олена Юріївна
Хорхолюк Лариса Василівна
Штангрет Ірина Ігорівна
Юхимчук Валентина Григорівна

Булгакова Людмила Сергіївна

Савчин Діана Леонідівна

Стасюк Світлана Миколаївна

6. Вчителі німецької мови:

Анікушина Валентина Володимирівна
Ваколюк Людмила Юріївна
Герасимчук Наталія Миколаївна
Новосад Алла Богданівна
Петрова Оксана Федорівна
Попенко Лариса Андріївна

7. Вчителі зарубіжної літератури:

Ординська Віра Григорівна

Войтюк Тетяна В’ячеславівна

Процюк Тетяна Євгеніївна

8. Вчителі математики:

Макарчук Зоя Володимирівна

Братчик Оксана Іванівна

Савчук Софія Дмитрівна
Третяк Валентина Петрівна
Янкевич Лариса Михайлівна

Сергійчук Ірина Василівна

9. Вчителі інформатики:

Смулка Віктор Васильович

Савчук Петро Павлович

Єрмоленко Микола Олександрович

Сергійчук Ірина Василівна

Александрук Тетяна Юріївна

10. Вчителі біології:

Пашко Галина Улянівна
Булак Алла Іванівна

11. Вчителі географії:

Сокол Тетяна Костянтинівна
Моторко Віра Адамівна

12. Вчителі фізики:

Харів Валентина Євстафіївна
Ключник Віктор Васильович

13. Вчитель хімії:

Тригубець Леся Дмитрівна

14. Вчителі трудового навчання і образотворчого мистецтва:

Одарчук Оксана Миколаївна
Опанасюк Роман Олександрович

Яремчук Ірина Петрівна

15. Вчителі фізкультури та плавання:

Ковальова Тетяна Миколаївна

Коробков Юрій Михайлович

Іванів Василь Іванович

Полюхович Юрій Васильович

Осадчий Сергій Дмитрович

Замай Ірина Володимирівна

Палюх Ольга Григорівна

Буткевич Сергій Миколайович

16. Практичні психологи і соціальний педагог:

Умурзакова Наталя Юріївна
Максимчук Алла Анатоліївна
Мокляк Валентина Іванівна

17. Бібліотекарі:

Агаян Галина Юхимівна
Чижевська Ірина Олександрівна

18. Педагоги-організатори

Арсентьєва Руслана Леонтіївна
Головайчук Вікторія Ростиславівна

19. Вчителі історії:

Червяцова Людмила Миколаївна
Дорохова Іванна Леонідівна
Бездіжа Юлія Анатоліївна

20. Вчитель логопед:

Волочнюк Марина Олександрівна

21. Вчилелі польської мови:

Орленко Наталія Миколаївна

22.Вчитель музики:

Тимощук Анатолій Мелетійович

23. Вчитель основ здоров’я та захисту Вітчизни:

Чорнобай Наталя Миколаївна

Іванів Василь Іванович

24. Сестра медична:

Козюра Лариса Костянтинівна (басейн)

Гуляр Ірина Маврівна (медпункт)