foto 20191006 1117805138

Щороку 5 жовтня в понад 100 країнах відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teaches 'Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти. У це свято усі наголошують на неоціненний внесок у розвиток суспільства саме професії вчителя.


Вітали учні своїх наставників і в гуманітарній гімназії. Першими така честь випадає учнівському самоврядуванню. Вже стало традицією вітати вчителів на порозі гімназії. Цього року - це були побажання, зроблені у вигляді кульок, що кріпилися на велику повітряну кулю . Також гімназисти підготували святковий концерт. Учні гімназії вітали своїх вчителів пісенними, музичними та танцювальними номерами. З вітальним словом до колег звернулася Зоя Володимирівна – директор гімназії. Гучними оплесками вітали учителі виступ своєї колеги Вікторії Ростиславівни, яка виконала чудову українську пісню.
Концерт подарував вчителям гарний настрій та позитив на увесь навчальний рік. Бажаємо нашим вчителям творчих сил для реалізації всіх планів, слухняних учнів і розуміючих батьків. Зі святом Вас!

foto 20191006 1989670866