В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні менші друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи нашої уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.
Враховуючи таку складну ситуацію, що склалася сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні численості безпритульних тварин 2-4 жовтня 2019 класні колективи гімназії активно долучилися до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти». В загальному в ці дні було проведено 20 годин спілкування. Виховні години були присвячені гуманному та відповідальному ставленню до тварин. Під час уроку гімназисти розповідали, як розвивати в собі любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців, як навчитися нести відповідальність за приручених нами тварин.
Любові, співчуттю, милосердю людина також вчиться в дитинстві. З любов'ю до тварин в її душу приходить повага до іншого життя, не прийняття насильства. Люди бувають дуже жорстокі, але завжди є милосердні, співчутливі люди з добрим серцем і їх значно більше.
Дорогі гімназисти! Ніколи не кидайте на життєвій дорозі своїх менших чотирилапих друзів і пам’ятайте: ми назавжди відповідаємо за тих, кого приручили.

foto 20200205 1877000649

foto 20200205 1011710871