4234 20170617 1889962354

Мета проекту:
- урізноманітнення гімназійного життя;
- стимулювання учнів до отримання високих балів з навчання.
Спрямованість проекту
об’єктами уваги є самі учні та їхня успішність, адже після проведення даної акції, щороку підраховується кількість отриманих хороших оцінок.
Актуальність проекту
На жаль, останнім часом у учнів спостерігається спад інтересу до навчання. Теле та інтернет залежності не дають дитині повною мірою присвятити себе навчанню та здобуванню необхідних знань. А тому даний проект спрямовано на те, щоб показати, що хороша робота завжди винагороджується. Особливо, це важливо для учнів молодшої та середньої ланки. Також дана акція допомагає сформувати певну мотивацію та виступає в ролі стимулювання активності учні у навчальній діяльності, бажання вчитися та отримувати за свої старання хороші бали.
Шляхи реалізації: реалізація потребує коштів, проте незначних. За день до проведення даної акції, членами шкільного парламенту закуповуються солодощі. Наступного ж дня, на певному «пункті обміну» впродовж цілого навчального дня чергують самі ж учні, а саме ті, хто входять до культмасової комісії парламенту.
Опис проекту
Напевно, немає учня, який би за час свого перебування в школі не задавав собі питання: навіщо потрібно вчитися? І відповіді на це питання, звичайно ж, як і самі учні, різні: від «ні» до «звичайно ж, потрібно». Але, якби там не було, головне в житті для людини - це освіта. Кожен, хто хоче досягти кращого у своєму житті, повинен витрачати час на навчання та здобування знань, щоб забезпечувати себе у подальшому житті. А тому, з метою більшого заохочення гімназистів до навчання, 14 грудня у день пророка Наума, який вважається покровителем розуму та знань, учнівський парламент гімназії, вже традиційно, проводить акцію «Гриземо граніт науки. Обмінюємо гарні оцінки на солодощі». Щоб взяти участь у акції потрібно було отримати високий бал (10, 11, 12) з будь-якого предмету, прийти з щоденником, в якому стоїть оцінка та підпис вчителя, у вестибюль на першому поверсі гімназії в «Пункт обміну оцінок на солодощі» та отримати солодощі, які містять глюкозу, що є джерелом енергії для роботи нашого мозку. Щороку приблизно 500 гімназистів отримують цукерки, а значить і високі бали з навчання.

p1010011 20170617 1564683012