fghdhdh1 20171031 1086126310

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Однією з таких форм є зустрічі з письменниками. Хто найкраще прорекламує книгу, як не її творець. Ось і бібліотекарями гуманітарної гімназії була організована зустріч для молодших школярів з дитячою письменницею Євгенією Пірог.
Київська казкарка дитяча письменниця Євгенія Пірог провела зустріч у інтерактивній формі. Ігри, пісні та майстрування з гімназистами – все для зацікавлення книгою та популяризації читання.
В образі веселої і мудрої Казкарки Джінні вона презентувала свою нову книгу «Астронавти з Великої Росяної». На її написання авторку надихнула захоплива мандрівка Музеєм космосу у Вашингтоні, особисті враження від запуску космічного транспортного корабля у США та зустріч з першим космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком.
Цю книгу можна взяти читати у бібліотеці Рівненської гуманітарної гімназії.

fghdhdh1 20171031 1709866192

fghdhdh1 20171031 1862938315