Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190131 1226006743

30 та 31 січня урочисті фанфари запросили учнів та вчителів гуманітарної гімназії насолодитися мелодійним звучанням української пісні.

В цей день в гімназії відбувся V фестиваль патріотичної пісні «Пісня буде поміж нас».
Вже в п’яте у непростий для України час саме патріотичною піснею здобувачі знань висловили своє ставлення до Батьківщини, до її славних дочок і синів, які захищають нашу країну.
На фестивалі лунали пісні сучасних українських композиторів: «Заспіваймо пісню за Україну», «Україна – це ми», «Я з України», «Так, я люблю Україну», «Попереду». Також на фестивалі прозвучала пісня вояків української повстанської армії, яка має назву «Лента за лентою». Надзвичайно цікавою є історія народження популярної української патріотичної пісні. Вона була створена 70 років тому. Автором слів пісні є повстанець Микола Сорокаліт, який народився на Львівщині, дожив до Незалежності України і помер у 1995 році
Сьогодні українці переживають страшні часи. У нашій країні іде війна. Війна, яка принесла багато втрат, зруйнованих надій, нездійсненних планів.
Але війна – це відвага, мужність, героїзм, подвиг та самопожертва. Віримо, що війна скоро закінчиться. І тисячі українських сімей обнімуть своїх захисників. І саме про жагу до перемоги, про надію на мир була пісня, яка фінальним акордом прозвучала на нашому фестивалі. Написана вона мамою учениці 11-В класу Дарії Мельничук, пані Тетяною Мельничук, яка займається волонтерською діяльністю та допомагає нашим бійцям на передовій.
Україна – це наша Батьківщина. Україна – це всі ми, з заходу на схід і з півдня на північ. Головне – це любити свою землю, свій дім, свій народ і тоді ми неодмінно будемо щасливими. Слава Україні!

foto 20190131 1040725447

foto 20190131 1775300499

foto 20190131 1994839840