Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181113 1581494633

13 листопада учнівський парламент Рівненської гуманітарної гімназії зібрав у актовій залі учнів 5-6 класів, щоб привернути їх увагу до особливих людей, які живуть поряд з нами, але на яких багато х то з нас не звертає увагу. Це – незрячі люди. Саме 13 листопада, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, у світі відзначають Міжнародний день незрячих.


Просвітницька акція була спрямована на те, щоб учні замислилися, як живуть люди у світі темряви, щоб на собі відчули, що означає не бачити навколишній світ та усе, що тебе оточує.
Учнівський парламент підготував для гімназистів презентацію про успішних незрячих людей у світі. Гімназисти переглянули відеоролик про нашого співвітчизника, незрячого молодого програміста з Києва Олега Садового, який став успішним всупереч життєвим обставинам. Також учні з заплющеними очима повинні були розподілити монети за їх номіналом, визначити на смак, нюх та дотик, що саме їм запропонували, відчути на дотик текст у книзі зі шрифтом Брайля.
Класним керівником 5-А класу Мокляк В.І. була проведена виховна година «Один день ночі». Діти із заплющеними очима писали листа своєму незрячому товаришу і на собі відчули, що робити щось, спираючись тільки на відчуття, - досить складно.
На сьогоднішній день тисячі незрячих людей стикаються з проблемами та часто відчувають себе покинутими і самотніми.
У першому класі нашого закладу навчається незряча дівчинка Соломійка - активна та розумна дитина. Ми щиро віримо, що вона неодмінно досягне успіху у житті
Пропонуємо кожному повторити такі експерименти вдома, щоб на власному досвіді переконатися, як це важко, а також переосмислити своє ставлення до людей з вадами зору.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181113 1995135978

foto 20181113 1713168440

foto 20181113 1385234285

foto 20181113 1131231786