Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

4234 20170617 1889962354

Мета проекту:
- урізноманітнення гімназійного життя;
- стимулювання учнів до отримання високих балів з навчання.
Спрямованість проекту
об’єктами уваги є самі учні та їхня успішність, адже після проведення даної акції, щороку підраховується кількість отриманих хороших оцінок.
Актуальність проекту
На жаль, останнім часом у учнів спостерігається спад інтересу до навчання. Теле та інтернет залежності не дають дитині повною мірою присвятити себе навчанню та здобуванню необхідних знань. А тому даний проект спрямовано на те, щоб показати, що хороша робота завжди винагороджується. Особливо, це важливо для учнів молодшої та середньої ланки. Також дана акція допомагає сформувати певну мотивацію та виступає в ролі стимулювання активності учні у навчальній діяльності, бажання вчитися та отримувати за свої старання хороші бали.
Шляхи реалізації: реалізація потребує коштів, проте незначних. За день до проведення даної акції, членами шкільного парламенту закуповуються солодощі. Наступного ж дня, на певному «пункті обміну» впродовж цілого навчального дня чергують самі ж учні, а саме ті, хто входять до культмасової комісії парламенту.
Опис проекту
Напевно, немає учня, який би за час свого перебування в школі не задавав собі питання: навіщо потрібно вчитися? І відповіді на це питання, звичайно ж, як і самі учні, різні: від «ні» до «звичайно ж, потрібно». Але, якби там не було, головне в житті для людини - це освіта. Кожен, хто хоче досягти кращого у своєму житті, повинен витрачати час на навчання та здобування знань, щоб забезпечувати себе у подальшому житті. А тому, з метою більшого заохочення гімназистів до навчання, 14 грудня у день пророка Наума, який вважається покровителем розуму та знань, учнівський парламент гімназії, вже традиційно, проводить акцію «Гриземо граніт науки. Обмінюємо гарні оцінки на солодощі». Щоб взяти участь у акції потрібно було отримати високий бал (10, 11, 12) з будь-якого предмету, прийти з щоденником, в якому стоїть оцінка та підпис вчителя, у вестибюль на першому поверсі гімназії в «Пункт обміну оцінок на солодощі» та отримати солодощі, які містять глюкозу, що є джерелом енергії для роботи нашого мозку. Щороку приблизно 500 гімназистів отримують цукерки, а значить і високі бали з навчання.

p1010011 20170617 1564683012