Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200520 1418648785

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Тому в Україні у третій четвер травня відзначають свято приурочене українській вишиванці.

Його засновницею у 2006 році вважають студентку Чернівецького національного університету Лесю Воронюк. Саме вона запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку ініціативу Лесі підхопили кілька студентів та викладачів, але вже протягом наступних років свято набуло всеукраїнських масштабів, до нього долучилися діаспора, а також прихильники України. Загалом свято підтримують у щонайменше 60 країнах світу. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Українська вишиванка останніми роками стала не тільки національним, а й світовим брендом, оселившись у гардеробах відомих спортсменів, акторів та співаків. Усе частіше вона з'являється на модних показах. Знаменитості одягають вишиту сорочку як на сцену, так і в повсякденному житті.
Цьогорічний День вишиванки відзначатимуть 21 травня, а це припадає ще на період карантину. Тому пропонуємо вам знову долучитися до нашого фотовернісажу під назвою «Вишиванка- генетичний код нації» та висилати фото не лише вишитих сорочок, а вишитих рушників, серветок, білизни та інше. Фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Надсилаючи фото ваших дітей, ви надаєте згоду на їх розміщення на нашому сайті.