foto 20200311 1804865422

Чи люблять читати сучасні діти? На перший погляд здається, що знайти в інтернеті крутий фільм і подивитися його буде цікавіше, ніж прочитати який-небудь довгий роман. Однак насправді книга принесе набагато більше користі.

Під час читання з'являється натхнення, підвищується впевненість у собі. Читання допомагає розширити словниковий запас і межі інтелекту. А ще читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал.
А тому учнівський парламент вже вкотре вирішив поповнити гімназійні бібліотечні фонди. Впродовж лютого-березня у гімназії тривала акція «Подаруй книгу бібліотеці», яка розпочалася ще 14 лютого, у Міжнародний день дарування книг.
Під час акції гімназистами було подаровано близько 45 книг. Серед них книги Лесі Ворониної, Джеремі Стронга, Пауло Коельйа, Рея Бредбері, МакДоналд Меган, Михайла Коцюбинського, Нечуя Левицького та інших.
Бібліотекарі гімназії щиро вдячні усім класним колективам за участь у акції. А учнівський парламент нагадує усім вислів великого педагога Яна Амоса Коменського: « Вважай нещасним той день чи час, в який ти не засвоїв нічого нового й нічого не додав до своєї освіти».

foto 20200311 1632765984