Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

Впродовж двох тижнів «БАРОМЕТР ГІМНАЗІЇ» збирав пропозиції і побажання гімназистів та їх батьків щодо впровадження в гімназійне меню рецептів страв із книги Євгена Клопотенка «Збірник рецептурних страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах».У рецептурному збірнику Євгеном Клопотенком було запропоновано всього 110 різноманітних страв для шкільного меню та рекомендовано для застосування до страв 20 видів спецій.Запропоновані автором страви були об’єднані в розділи: «Бутерброди та закуски», «Салати», «Перші страви», «Другі страви », «Солодкі страви», «Напої ». Свої пропозиції щодо оновлення меню внесли близько 150 осіб.
Результати опитування наступні.


В розділі «Бутерброди та закуски» було запропоновано 3 види страв. Обрано 3 види бутербродів.
Найбільше голосів віддали за:
Бургери ( №2) – 33
Бутерброди з джемом( № 1) -7
Закриті бутерброди ( № 1) – 6
В розділі «Салати » було запропоновано25 страв. Обрано 15 видів салатів.
Найбільше голосів віддали за:
Салат зелений з огірками та помідорами ( № 17) - 26
Салат з овочів ( № 20) -11
Салат зі свіжих помідорів і солодким перцем ( № 19) - 6
В розділі «Перші страви » було запропоновано 10 страв. Обрано 8 видів .
Найбільше голосів віддали за:
Картопляний крем-суп ( №36 ) -14
Овочевий суп (№ 33 ) - 12
Борщ з картоплею ( № 32 ) - 11
В розділі «Другі страви » було запропоновано 46 страв. Обрано 26 їх видів
Найбільше голосів віддали за :
Нагетси курячі (№ 44 ) - 19
Курка з паприкою (№43 ) -12
Болоньєза (№ 42) – 11
Стіки курячі (№ 45 ) - 11
В розділі «Солодкі страви » було запропоновано 6 страв. Обрано 5видів .
Найбільше голосів віддали за:
Оладки кукурудзяні з яблуками (№ 90) – 27
Манний пудинг (№89 ) – 14
Бланманже. Молочне желе (№86 ) - 8
В розділі «Соуси та заправки » було запропоновано 15 страв. Обрано 8 видів.
Соус ягідний (№ 98 ) -15
Соус кетчуп (№96 ) - 14
Олія ароматна (№90 ) – 10
В розділі «Напої » було запропоновано 5 видів . Обрано 5 видів напоїв .
Найбільше голосів віддали за :
Лимонад (№106 ) – 23
Чай з мелісою (№110 ) – 15
Чай з липою (№109 ) -14
Дякуємо усім, хто надавав свої пропозиції !
Наразі вже розпочалось приготування обраних під час опитування страв у їдальні гімназії.
Ваші побажання будуть враховані при складані Нового меню.

«БАРОМЕТР ГІМНАЗІЇ»