foto 20190509 2075789924

8 травня, у День пам'яті та примирення, та напередодні свята Перемоги над нацизмом у Європі та завершення ІІ світової війни в гуманітарній гімназії пройшла лінійка пам'яті «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», яку підготували учні 7-В класу у співпраці з учителем історії Бездіжою Ю.А. Минуло 74 роки з часу закінчення ІІ Світової, але немає в Україні сім'ї, якої б не торкнулося це страшне лихоліття.

Саме Під час лінійки учні згадали добрим словом своїх дідів та прадідів, що воювали, як в Радянській армії, так і в лавах УПА. Хвилиною мовчання було вшановано усіх героїв, що поклали життя на полях битв.

У холі гімназії учнівський парламент презентував інфо-стіну «Роки, обпалені війною». Вчителем історіє Червяцовою Людмилою Миколаївною були проведені для учнів 10-х класів історичні батли «День примирення та пам’яті чи День Перемоги?».
Також напередодні 8 травня учні гімназії відгукнулися на заклик громадської організації «Волонтерська Сотня Доброволя» і взяли участь у акції «Вишиванка – дітям АТО». Гімназисти передали на схід України вишиті сорочки для дітей з Луганщини та Донеччини, які ті вдягнуть на День вишиванки. Наші воїни через волонтерів отримають листи, які з вдячністю написали гімназисти.
Вітаємо усіх зі святом Перемоги над нацизмом у Європі та Днем пам'яті та примирення. Нехай у ці дні наші серця та душі наповняться любов'ю до рідної землі, яку захищали наші діди-прадіди, яку захищають наші мужні воїни сьогодні. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20190509 1381917548