foto 20190425 1295121915

24 квітня в Рівненській гуманітарній гімназії відбулася звітно-виборча учнівська конференція, на якій були присутні активи класних колективів 6-11 класів, представники учнівського самоврядування, адміністрація гімназії.

У ході конференції були підведені підсумки роботи у 2018-19 навчальному році та обрано голову учнівського парламенту на новий 2019-20 навчальний рік.
Парламентарі цього навчального року прозвітували про проведену роботу, вказали на позитивні моменти та недоліки, що були допущені в процесі діяльності. Голова учнівського парламенту Дячук Анна виступила з аналізом роботи органу самоврядування.
До організаційного комітету надійшло три заяви від кандидатів на голову учнівського самоврядування на 2019-20. Претенденти познайомили усіх присутніх зі своєю передвиборчою програмою і шляхом відкритого голосування практично одноголосно перемогла Харчук Яна з 8-Б класу
Усі присутні привітали Яну з обранням та заслухали з її вуст «Обіцянку Голови учнівського парламенту». Педагог-організатор Арсентьєва Р.Л. та директор Макарчук З.В. подякували учням за співпрацю та побажали усім успіхів у корисних та нових цікавих справах.