Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181011 1811863550

Події початку 2014-го року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути погляди українського суспільства на багато речей.

Зокрема – збільшення акцентів на роботу з національно-патріотичного виховання. У Рівненській гуманітарній гімназії національно-патріотичне виховання є також в пріоритеті. Вся робота у цьому напрямку сприяє вихованню громадянина, патріота, готового самовіддано розбудовувати суверенну, незалежну, демократичну державу.
З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 11 жовтня, напередодні козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, в гімназії відбулася зустріч з представниками ГО «Юнацький корпус». Ця організація була створена у червні 2015 року з метою виховання здорової, патріотичної молоді. Члени організації показали учням відео про перебування наших захисників на передовій. Під час перегляду відео гімназисти побачили та зрозуміли, хто на даний момент забезпечує їм спокійний сон та безтурботне дитинство. У фільмі прозвучали слова подяки учням за дитячі листи та малюнки, які піднімають бойовий дух нашим захисникам. Також учні ознайомились зі стрілецькою зброєю, мали можливість розібрати автомат, вдягнути засоби особистого захисту.
Шануймо та допомагаймо нашим воїнам, адже вони - приклад мужності, честі, людської і національної гідності. Слава Україні! Героям Слава!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181011 2025560676

foto 20181011 1615926842

foto 20181011 1372034851