Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181009 1155989453

4 жовтня у світі відзначають День захисту тварин. У рамках відзначення цього Дня пройшли заходи і у Рівненській гуманітарній гімназії.

Учителями початкової школи та учителем біології Мартинюк Ю.І. були проведені «Уроки доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин).
Також учнівський парламент гімназії оформив фотовернісаж «Мій домашній улюбленець». Учні залюбки принесли фото зі своїми домашніми тваринками: кішками, собаками, папугами, черепахами.
Гімназисти 1-11 класів долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Наару Гав для Сірка», що передбачала збір круп та кормів для собачих притулків у місті Рівне.
Вже не перший рік учні гімназії долучаються до акції по збору корму для безхатніх тварин. На жаль, проблема таких тварин в нашому місті та в державі стоїть дуже гостро. Але на щастя є люди, які присвячують допомозі тваринам весь свій час. Не стоїмо осторонь і ми – гімназисти. Цього року зібрані харчі (приблизно 600кг.) ми передали для притулку «Надія», що знаходиться на вулиці Млинівська 23а. Цю почесну місію виконали учні та батьки 2-В класу (класний керівник Федорович Лілія Петрівна). Вихованці притулку потребують постійної підтримки з боку небайдужих рівнян. У притулку "Надія" кількість собак постійно зростає. Підкидають сюди тварин частіше, ніж забирають.
Безхатні тварини мають право на життя. Отож, давайте піклуватися про «братів наших менших» не лише в цей день!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181009 2017025842

foto 20181009 1222978600