Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180212 1801957185

08 лютого 2018 року для тих, хто хотів ще на один крок наблизитися до образу сучасного учителя, дізнатися, як уже сьогодні вплинути на розвиток бізнесу в наступному десятилітті і як можна залучити до роботи навіть тих учнів, які не надто цікавляться навчанням, провела майстер – клас «Простір таємної боротьби проектів» Островська Катерина Миколаївна, учитель української мови і літератури, в рамках проекту «Учительський Х- фактор».


Сучасний світ інколи називають простором таємної боротьби проектів, які широко використовуються в різних сферах бізнесу, науки та в громадському житті, тому випускник школи повинен мати навички роботи над проектом та його плануванням.
Обов’язкова мета будь-якого педагогічного проекту – формування хоча б декількох із 10 провідних компетентностей, що їх найбільше потребуватиме бізнес у 2020 році (за даними аналітиків World Economic Forum за 2016 р.):
1. Вміння розв’язувати складні завдання (Complex Problem Solving).
2. Критичне мислення.
3. Креативність.
4. Управління командою однодумців.
5. Навички координації та взаємодії.
6. Емоційний інтелект (емпатія).
7. Швидке прийняття рішень.
8. Клієнтоорієнтованість.
9. Вміння домовлятись, вести продуктивні переговори.
10. Когнітивна гнучкість.
Присутні мали змогу дізнатися про елементи проектної основи, формулювання ключового питання, шляхи пошуку відповідей на нього, організацію роботи в групах та презентацію результатів такої роботи на прикладі проекту «Гроші творять чи руйнують особистість» ( за твором Івана Карпенка – Карого «Сто тисяч»), а також пройти тест «На кого ти схожий у ставленні до грошей».

foto 20180212 1827068846

foto 20180212 1748148384