Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

До уваги батьків майбутніх першокласників !

З 20 березня 2021 року на сайті гімназії розпочнеться реєстрація для подачі документів на навчання дітей до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік.

Прийом документів буде проводитися відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затверджених наказом МОН 08.05.2018 року №367 та триватиме з 01 квітня по 31 травня 2021 року.

Перелік документів для вступу до 1 класу:
1.Заява встановленого зразка. (Заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року № 682.
4. Копія карти щеплень.

Звертаємо увагу!
- Документи подаються особисто батьками чи особами,що їх заміняють.
- Під час подання копії, пред’являється оригінал відповідного документа.
- У випадку подання копії медичної довідки, її оригінал має бути поданим до видання наказу про зарахування (до 31 травня).
- За наявністю права на першочергове зарахування дитини подаються підтверджуючі документи.
- Зарахування дітей з особливими освітніми потребами здійснюється на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини виданого інклюзивно-ресурсним центром.
!!! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає, згідно з вимогами чинного законодавства особа, яка їх подає.

При подачі документів для навчання дітей у Рівненській гуманітарній гімназії, батькам слід врахувати особливості освітнього процесу закладу.

Особливості освітнього процесу в гімназії

Відповідно до Програми розвитку освіти м. Рівного до 2027 року заклад буде реорганізовано в ліцей, у складі якого будуть функціонувати початкова школа (1-4 класи), гімназія (5-9 класи) та ліцей (10-12 класи).

Гімназія є і залишиться закладом гуманітарного спрямування з обов’язковим вивченням двох іноземних мов (англійської, німецької).

Відповідно до угоди про співробітництво з Гете-інститутом в рамках ініціативи «Школи: партнери майбутнього» (PASCH), заклад націлює учнів на пробудження інтересу до німецької мови, сучасної Німеччини і її суспільства. Ініціатива «PASCH – школи партнери майбутнього» підтримує вивчення німецької мови у школах, міжкультурне спілкування і розвиток міжнародного учбового простору для шкіл. Ці додаткові можливості освіти сприяють підвищенню кваліфікації як учнів, так і вчителів, і тим самим розширюють компетенції молоді для навчання, в тому числі і в Німеччині, і подальшій професійної діяльності. Учні здають іспити та отримують сертифікати на мовні рівні А1-В1/2 згідно Загальноєвропейської системи оцінки рівня володіння іноземною мовою, беруть участь у семінарах та воркшопах для школярів, а також у конкурсному відборі на молодіжні курси для підлітків у Німеччині.

У 2021-2022 н. р. учні 1-х класів гімназії будуть вивчати німецьку мову як першу іноземну мову. Вивчення англійської мови як другої іноземної мови розпочнеться з п’ятого класу.

Один з 1-х класів гімназії у 2021-2022 н. р. буде навчатися за альтернативними програмами науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
Навчання в закладі освіти проводиться в одну зміну.

Починаючи з 2 класу одним із уроків фізичної культури є урок плавання. В гімназії функціонують групи подовженого дня для учнів 1-2-х класів.

Навчання в усіх класах гімназії проводиться за єдиним розкладом дзвінків.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА ПОДАЧУ ДОКУМЕНТІВ

(електроний лист з копією ваших відповідей прийде тільки, якщо ви вказали почту GMAIL.COM)

Увага. Після реєстрації, впродовж декількох робочих днів, з Вами зв'яжуться та призначать час подачі документів.

Готовність дитини до школи та навчання